Hakkımızda

Uzman yazılımcı ve SPK lisanslı (Belge No: 927210) kurucu ekibimiz ile 2010 yılından bu yana trading, bilgi teknolojileri ve yazılım alanlarında çalışmalar yapıyoruz.

Şimdi ise Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik.

Bilgisayar kapalıyken ve kodlama bilmeden bulut tabanlı algoritmik işlemler yapabilmeyi herkese sunduk!

UZMANDATA LLC, Amazon Web Services ve Stripe'ın desteklediği bir startup olarak seçilmiştir.

Misyonumuz

Herkesin piyasaları daha akıllıca analiz etmesine yardımcı olmak.


uzmandata, kullanıcı geri bildirimlerine agresif bir şekilde odaklanarak teknik analiz alanındaki yenilikleri bir araya getirebilmek için geliştirilmiştir. Yatırımcılar, yüzlerce popüler indikatöre ve bir adım ötedeki sınırsız miktarda veriye sahiptir. Bu, zorlayıcı gözükebilir ve birçok kişiye kafa karışıklığı getirebilir.


Teknik analiz yapma ve otomatik al sat botu kurma işini, kodlama bilgisi ve teknik yeterliliğe sahip belirli bir kitlenin tekelinden alıp tüm halka yaymaya çalışmakta olan bir Türk girişimdir.


Aynı zamanda piyasaları daha akıllıca analiz etmek isteyen herkes için kullanım kolaylığı sağlamak üzere TradingView içerisindeki popüler birçok indikatörü bir araya getirmiştir.


Yatırımcıların tek yapması gereken stratejilerini Ultimate Strategy indikatörü sayesinde daha kazançlı hale getirmektir. Bunu ise tek dokunuşla yapabilmektedirler.


Algoritmik işlemler hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Hikayemiz

Hedefimiz teknik analizin ötesine geçmek.


uzmandata, insanların teknik analiz gibi karmaşık algoritmaları, doğru trade yapabilmek için, öğrenmek zorunda olmaması gerektiğini göstermeye çalışan bir girişimdir.


TradingView yazılım dili Pine Script'i kullanan yazılım ekibi, yıllardır piyasalarda işlem yapan yatırım ekibiyle birleştiği zaman duygusal alım satıma son verme amacı doğdu. Çünkü duygularımız bizi kolayca yanıltabilecekken matematiksel işlemler kesin ve doğru sonuçlar vereceğine emindik.


Fakat bu teknik indikatörler ciddi oranda matematiksel işlem ve algoritmalar gerektirdiği için herkese hitap etmiyordu. Bu yüzden herkesin kolayca kullanabileceği tek bir indikatör üretme amacımız oluştu. Daha sonra farklı senaryoları denemeye ve bu stratejileri TradingView indikatör listesine yerleştirmeye karar verdik.


Şimdi ise her geçen gün daha da fazla kişiye ulaşmaya ve traderların işlemlerini daha da kazançlı hale getirmeye çalışıyoruz.


Duygusal değil matematiksel trade yapmak için bir adım daha!

Ücretsiz Eğitim Videoları

A-Z Kapsamlı VİOP Eğitimi

Uygulamalı İndikatör Eğitimleri

Uzmandata LLC

Otomatik alım satım borsa robotu ve algoritmik trade indikatörü.

Ⓒ 2024 Uzmandata LLC

Privacy, Cookies & Refund Policy | Terms of Service | Disclaimer | KVKK

Finansal veriler TradingView tarafından sağlanmaktadır.